تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

ایزوگام لایه ای مقاوم از قیر می باشد که برای جلوگیری از نفوذ آب به لایه زیرین به کار می رود.ایزوگام یک عایق رطوبتی است که بیشترین کاربرد را دارد. ایزوگام کیش اولین تولید کننده عایق های حرارتی و صوتی در ایران می باشد.

شرکت پشم شیشه ایران فعالیت خود را در زمینه عایق های حرارتی و صوتی ، ایزوگام استاندارد در سال 1346 در تهران آغاز نمود. این شرکت با نام تجاری ایزوگام ، ایزوگام پشم شیشه ایران در بین مردم شناخته شده است و همواره مورد رضایت هموطنان گرامی بوده است.محصولات شرکت پشم شیشه ایران شامل ایزوگام و پشم شیشه می باشد. ایزوگام در کیش ، شرکت پشم شیشه ایران آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشد. ایزوگام پشم شیشه ایران در زمینه تولید ایزوگام تک لایه‌ای پلی استر دوختی ، ، ایزوگام تک لایه ای ترموباندی ،  سنگریزه‌ای ، ایزوپاستا ،  ماسه‌ای ، فویل دار ،ایزوگام ساده  فعالیت دارد.

جلوگیری از نفوذ رطوبت مشخصه یک ایزوگام مرغوب و ایزوگام استاندارد است.  ایزوگام در کیش ، محصولات خود را در دو نوع ایزوگام ساده ، ایزوگام طرح دار تولید و روانه بازار می کند. ایزوگام طرح دار جدیدترین نوع ایزوگام است ، جلوگیری از نفوذ رطوبت با روکش فویلی از ویژگی های این محصول است. ایزوگام طرح دار در طرح های سنگی ، آجری ، چمنی ، موزاییکی در بازار موجود است. شما میتوانید با مراجعه به سایت  جهت سفارش و خرید ایزوگام ساده و طرح دار اقدام نمایید. اجرای ایزوگام در تهران و کیش توسط ایزوگام کیش با بهترین کیفیت و ایزوگام استاندارد آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

 

تلفن تماس :   ۷ ۰۰۰ ۴۴۴۴ ۰۷۶

تلفن همراه : 0912

اطلاعات آگهی

×