تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی


سقف عرشه فولادی
عرشه فولادی یک ورقه فولادی چین دار است که به وسیله تیرهای فولادی یا پرتوها پشتیبانی می شود. از آن برای حمایت از پوشش بتنی یا عایق سقف استفاده می شود. این برای تهیه یک محصول ساختاری کارآمد برای استفاده در سیستم های سقف و کف طراحی شده است..


دیافراگم عرشه فولادی
ورق های عرشه فولادی که برای سقف ها و کف ها استفاده می شود، حمایت از بارهای گرانشی بین تخته ها و یا پرتوها را فراهم می کند. پس از نصب، این ورق ها همچنین می توانند به عنوان یک پایه افقی استفاده شوند، بنابراین، اجازه می دهد عرشه فولاد به عنوان دیافراگم عمل کند.
عرشه کامپوزیت
عرشه کامپوزیتی برای استفاده با بتن ساختاری طراحی شده است و از طریق صفحات مکانیکی ساخته می شود تا بتن مکانیکی و شیمیایی بین عرشه و بتن ایجاد شود. عمل کامپوزیت اجازه می دهد تا عرشه به عنوان تقویت کششی برای خمشی مثبت در تخته استفاده شود، که به طور قابل توجهی کاهش یا حذف نیاز به میلگرد در تخته و کاهش هزینه های مواد و نیروی کار است.
عرشه کامپوزیتی برای استفاده با بتن ساختاری طراحی شده است
قدرت و دوام فولاد یک بستر فلزی برای ساخت و ساز در بالای تیرهای درب باز، فولاد ساختاری، قاب های نازک و یا دیوارهای سنگ تراشی فراهم می کند. عرشه به عنوان یک فرم برای بتن عمل می کند و به طور معمول طراحی شده است به طوری که soring مورد نیاز نمی باشد. محصولات عرشه کامپوزیت صوتی سلولی و سلولی نیز موجود است
شکل عرشه
عرشه فرم، در غیر این صورت شناخته شده به عنوان جا به جا در فرم عرشه، در رابطه با بتن ساخت و ساز و یا عایق های سبک وزن برای استفاده از کف و سقف استفاده می شود. از آنجایی که در صفحات مکانیکی ساخته نشده است، می تواند عمل کامپوزیتی ایجاد نکند، و دیگر ابزار تقویت کننده باید در بتن استفاده شود. این به شدت به عنوان یک بستر برای بتن و یا پر کردن بیش از غلافهای وب باز، فولاد ساختاری، فریم نایلونی، و یا دیوار سنگ تراشی. به عنوان یک وسیله ای برای تخلیه بتن یا پر شدن، نیز درنهایت فرم عرشه نیز موجود است.

اطلاعات آگهی

×