تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

سایت پزشکان ایران با همت جمعی از متخصصین و همکاران، با فراهم آوردن سامانه جامع مبتنی بر آخرین فناوری های روز، امکان دسترسی سریع و آسان مردم عزیزمان را به منابع و خدمات پزشکی و درمانی فراهم آورده است. حضور در این جمع باعث افتخار ما و زمینه ساز دسترسی و مراجعه آسان بیماران و استفاده از خدمات و تخصص شما می باشد. 

همچنین با توجه به مشکلاتی که  همکاران محترم در ارتباط با طراحی ،  پشتیبانی و بروزرسانی سایتهای اینترنتی اختصاصی دارند، سایت پزشکان ایران امکاناتی  را فراهم نموده است که همکاران محترم  می توانند بدون نگرانی  از مشکلات فنی  و با کمترین هزینه ، نسبت  به ایجاد پایگاه اختصاصی اینترنتی  و ثبت دامنه خود اقدام نمایند ، درحالیکه کلیه مسئولیت های پشتیبانی فنی و بروز رسانی  آن بدون هیچگونه هزینه اضافی  به عهده  سایت پزشکان ایران  می باشد .     

 

سایت پزشکان ایران خدماتی  از قبیل دامنه اختصاصی، صفحات اختصاصی با امکانات کامل یک سایت همراه با پشتیبانی یکساله و همچنین نمایش اطلاعات شما بر روی نقشه گوگل  و دیگر خدمات را برای پزشکان گرامی ارائه می نماید. پس از ثبت نام ، طراحی صفحات و دامنه اختصاصی شما ظرف مدت حداکثر یک هفته انجام و نام کاربری و رمز عبور در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به وسیله آن کلیه اطلاعات صفحه توسط خودتان قابل ویرایش خواهد بود  

سایت پزشکان ایران، وب سایت تخصصی اطلاعات پزشکان و مراکز درمانی است که با هدف ایجاد تسهیلات لازم در فضای اینترنت ، جهت دسترسی راحت و سریع مردم عزیزمان به اطلاعات مراکز درمانی و خدمات پزشکی ایجاد شده است  . در همین راستا زیرساخت های لازم جهت معرفی پزشکان ، مراکز درمانی و مکان یابی، نمایش مشخصات و آدرس آنها بر روی نقشه گوگل ، امکان ایجاد پروفایل اختصاصی و درج مشخصات ، لیست خدمات و افزودن مقالات همراه با درج تصاویر پزشکان و مراکز درمانی فراهم آمده است .

سامانه جامع خدمات پزشکی

ایجاد سایت اختصاصی با دامنه اختصاصی

معرفی و آدرس دهی پزشکان و مراکز پزشکی بر روی نقشه گوگل

معرفی و آدرس دهی از طریق اپلیکیشن مخصوص موبایل و …

ایجاد تسهیلات در دسترسی سریع و آسان مردم عزیزمان به پزشکان محترم و مراکز پزشکی و درمانی

مدیریت صفحه پرسش و پاسخ ، مقالات و نوشته ها و ...

آخرین اخبار و مقالات پزشکی

خرید و فروش تجهیزات پزشک

سایت پزشکان ایران، وب سایت تخصصی اطلاعات پزشکان و مراکز درمانی است که با  هدف ایجاد تسهیلات لازم در فضای اینترنت ،جهت دسترسی راحت و سریع مردم عزیزمان به اطلاعات مراکز درمانی و خدمات پزشکی ایجاد شده است  . در همین راستا زیرساخت های لازم جهت معرفی پزشکان ، مراکز درمانی و مکان یابی، نمایش مشخصات و آدرس آنها بر روی نقشه گوگل ، امکان ایجاد پروفایل اختصاصی و درج مشخصات ، لیست خدمات و افزودن مقالات همراه با درج تصاویر پزشکان و مراکز درمانی فراهم آمده است .

دیگر امکانات سایت :

 سایت و دامنه اختصاصی، معرفی و آدرس دهی پزشکان و مراکز پزشکی بر روی نقشه گوگل،  اپلیکیشن مخصوص موبایل ،  مدیریت صفحه پرسش و پاسخ ، مقالات و نوشته ها ، آخرین اخبار و مقالات پزشکی خرید و فروش تجهیزات پزشکی

 

 

اطلاعات آگهی

×