تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

1- عمده دردهاي کمر ناشي از نادرست نشستن بر روي صندلي اداري ، مبلهاي راحتي منزل و همچنين صندلي خودرو مي باشد و اين وسيله به شما ياري مي دهد که ضمن درست نشستن فشارهاي وارده به مهره هاي ستون فقرات خود را نيز کاهش دهيد.

2- مديران و کارشناسان محترم وزارتخانه ها ، سازمانها ، و شرکتها و مراکز تجاري که ساعات متمادي در پشت ميز کارشان مشغول بکار هستند ، پشتي طبي آسان بک وسيله ايي ضروري و مناسب براي آنها بوده و ضمن جلوگيري از خستگي پيش رس ، اين مديران محترم را در پيشگيري از درد کمر ياري داده و مانع از عرق کردن پشت بدنشان نيز مي شود.

3- همه ما در زمانه ايي زندگي مي کنيم که هر روز ، مدت زمان زيادي را در حال رانندگي بوده و يا در پشت ترافيک مي گذرانيم . با استفاده از اين وسيله ، مي توان از بروز ناراحتي هاي کمر جلوگيري کرده و اوقات مفرح و ايمني را براي خود به هنگام رانندگي فراهم نماييم و از عرق کردن پشت بدن خود ممانعت کنيم .

4- اين محصول طراحي و توليد شده از روي نمونه امريکايي به روش مهندسي معکوس مي باشد و هم اکنون با قالبهاي خارجي و در کارخانجات گروه صنعتي آسان بک در حال توليد مي باشد. در حال حاضر ميليونها نفر در امريکا و ساير کشورهاي توسعه يافته از اين وسيله استفاده مي نمايند .

5- پشتي طبي آسان بک مورد تآييد پزشکان متخصص ارتوپدي ، مغز و اعصاب و زنان و زايمان مي باشد . اين وسيله با توجه به فرم محصول و رعايت ارگونومي بدن انسان و داشتن سيستم تعليق منحصر بفرد ، فشارهاي وارده به مهره هاي ستون فقرات را به هنگام استفاده ازآن ، به ميزان 50% کاهش مي دهد .

6- با توجه به استفاده آسان از اين وسيله ، مي توانيد پشتي طبي آسان بک را روي هر صندلي اداري ، مبلهاي راحتي ، صندلي خودرو ، ويلچر و … قرارداده و آن صندلي را تبديل به يک صندلي طبي نماييد .

اطلاعات آگهی

×