تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

کفپوش اپوکسی با قابلیت اجرا روی طیف گسترده ای از سطوح نظیر سطوح بتنی ، سنگ ، چوب ، سرامیک ، آسفالت و ... یکی از مدرنترین سازه های روز دنیا است که به سبب مقاومت بالا در برابر فرسایش ، رطوبت و مواد شوینده شیمیایی ، ممانعت از ورود آب و دیگر مایعات نظیر روغن و غیره ، وزن و حجم کم ، یکپارچه و بدون درز بودن و... این روزها طراحان داخلی ساختمان و دکوراتورها در پروژه های خود از آن استفاده بسیار میکنند.

اصفهان کشسان یکی از اولین مجریان سازه های مدرن و پیشرفته در اصفهان نظیر کفپوش اپوکسی آماده ارائه انواع خدمات در زمینه طراحی داخلی ساختمان با بالاترین کیفیت و نازلترین هزینه به همشهریان اصفهانی خود میباشد.

کفپوش اپوکسی در انواع صاف ، نیمه صاف ، زبر و نیمه زبر موجود میباشد. روکش های کفپوش اپوکسی به 4 دسته تقسیم میشوند که عبارتند از روکش ضد اسید ، روکش ضد الکتریسیته ، روکش ضد سایش و روکش ضد لغزش . این سازه بصورت مات ، نیمه مات و براق قابل اجرا بوده و از آن برای پوشش کف سالن های صنعتی و ورزشی ، کف استخرها ، بیمارستانها ، نمایشگاههای اتومبیل و... استفاده میشود.

برای مشاهده انواع طرحهای کفپوش سه بعدی و استعلام قیمت میتوانید با شماره های اصفهان کشسان تماس گرفته و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.

اطلاعات آگهی

×