تارنمای جــامـع نیازمنــدی های ایـــــــران و خرید و فروش اینترنتی

*بلوک های دال مجوف یوبوت اصلاح شده ▪️

این دال را می توان به جهت سبک کردن سقف بتنی و عکس العمل دو طرفه و دال دو طرفه بودنش یک دال تخت نام برد.

این سقف ها در عین اینکه بدون محدودیت دهانه هستند و دهانه بلند را ساپورت می کنند و به خلاف تیرچه فوم و تیرچه بلوک نیاز به یونولیت سقفی و تیرچه و.... ندارد و سقف مقاومی می باشند ولی نکات اجرایی باید رعایت شود و نظارت نقش مهمی را داراست.حتی سقف پیش ساخته نیز در این تکنولوژی موجود می باشد و دراحجام یوبوت به این امر کمک می کند با توجه به ساخت و ساز زیاد در چند سال اخیر و نیاز به پارکینگ بیشتر و حذف تیر و آویز و عدم اجرای خرپا به دلیل ارزان تر بودن و اجرای استاندارد معماری شهری دو سیستم یوبوت و سقف مجوف بتن مسلح با استفاده از بلوک تو خالی کروی ماندگار و یا سقف مجوف پیش ساخته را می توان با وافل اسلب دریک رنج دانست و مقایسه کوبیاکس و یوبوت که یوبوت بهتر است یا کوبیاکس با بهترین دال مجوف و ارزانترین دال مجوف کدام است را در یوبوت پیدا کرد.

**مزایای یوبوت های اصلاح شده :

 

-طراحي سازه و معماري رايگان

-قيمت كاملا رقابتي

_ابعاد بلوك يوبوت بيستون ٣٤*٣٤ سانتيمتر ميباشد و در هر متر مربع ٣/٦ عدد يوبوت استفاده ميگردد كه در مقايسه با انواع ديگر يوبوت اصلاح شده كمتر ميباشد.

-ضمن اينكه يوبوت ٥٠*٥٠ سانتيمتر نيز توليد ميگردد

-مشاوره تخصصي و جانمايي پلان ستون گذاري را به رايگان از ما بخواهيد.

_بتن لاتكس با دارا بودن مجوز دفتر فني طراحي ١٥٠ اهواز و با همكاري با برترين طراحان اهواز و تهران بهترين طرح را به شما سازنده محترم ارائه مينمايد.

_شركت بيستون سابقه هزاران متر مربع فروش و اجرا را در كارنامه خود دارد.

 

بتن لاتکس نمایندگی انحصاری شرکت بیستون

اطلاعات آگهی

×